Analitičar poslovnih aplikacija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Atos SE (Societas Europea) je jedna od vodećih kompanija za IT usluge u svijetu, prisutna u 52 zemlje sa 76.300 stručnjaka. Na temelju više od 30 godina dokazanog stručnog znanja na područjima savjetovanja, IT infrasturkturnih rješenja, integracije sustava, cloud computinga te transakcijskih usluga isporučujemo inovacije s dugotrajnim učinkom. Sa širokom tehnološkom stručnošću i industrijskim znanjem, radimo s korisnicima unutar sljedećih tržišnih područja: proizvodni sektor, trgovina, uslužni sektor, javni sektor, zdravstvo i promet, financijske usluge, telekom, mediji i tehnologija, energetika i komunalne usluge. Naš pogled je globalan i u stalnoj smo potrazi za praktičnim inovacijama i trendovima u poslovanju što će naše klijente učiniti konkurentnijim i voditi njihove poslovne promjene. Čemu težimo? Atos je usredotočen na poslovnu tehnologiju, čime se povezuju strategija poslovanja, informacijska tehnologija i procesi omogućavajući korisnicima stalni napredak poslovanja i razvoj usmjeren prema budućnosti. Svjetski smo IT partner Olimpijskih i Paraolimpijskih igara, a kompanija je izlistana na burzi Euronext u Parizu. Pridružite nam se: hr.atos.net
Zbog povećanja obima posla te za potrebe novih projekata tražimo više kandidata za sljedeća radna mjesta:

ANALITIČAR POSLOVNIH APLIKACIJA (m/ž) - Prijava

Zadaci:
- Prikupljanje, analiza i upravljanje poslovnim zahtjevima korisnika
- Izrada programskih rješenja prema funkcionalnim specifikacijama
- Definiranje funkcionalnih i ne funkcionalnih zahtjeva
- Sudjelovanje u realizaciji rješenja
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- VSS tehničkog usmjerenja (završen studij ili apsolvent, poželjno smjer telekomunikacije)
- sposobnost brzog i intenzivnog učenja
- dobro poznavanje Oracle PL/SQL-a
- poznavanje ETL procesa
- dobro poznavanje podatkovnog modeliranja,baza podatka i SQL-a
- odlično razvijene komunikacijske vještine
- samostalnost u obavljanu zadataka
- sposobnost analitičkog razmišljanja i rješavanja problema
- izrazitu sklonost timskom radu i razmjeni znanja s kolegama
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Ako zadovoljavate navedene uvjete i želite preuzeti izazov rada u dinamičnoj okolini i vrhunskom timu, pošaljite svoju zamolbu sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku najkasnije do 11.09.2014. na putem linkova za prijavu ili na adresu:

Atos IT Solutions and Services d.o.o.
Centralna služba za ljudske potencijale
Za natječaj (navesti natječaj)
Heinzelova 69
10000 Zagreb

Za više informacija posjetite: www.hr.atos.net
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno