Analitičar/-ka za izvještajne baze

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao jedna od najuspješnijih financijskih grupacija, UniCredit raste u istinski međunarodnom okruženju. Poslujemo u 50 zemalja i dajemo priliku za rast i razvoj osobama koji dijele naš entuzijazam prema neprestanoj gradnji na našim lokalnim korijenima i snažnom europskom identitetu.

U Razvoju poslovne inteligencije Zagrebačke banke bavimo se projektiranjem informacijskog sustava i razvojem poslovne inteligencije u cilju osiguravanja kvalitetne podrške u procesu odlučivanja i osiguranje kvalitetnih informacija i podrške za potrebe izvještavanja. Također, mi smo podrška razvoju i unapređivanju sustava poslovnog i financijskog planiranja te praćenja poslovne uspješnosti Banke i Grupe.

Naša ponuda:
- rad u vodećoj banci u Hrvatskoj
- rad sa relacijskim bazama podatka u Oracle okruženju, BI alatima i novim tehnologijama: SQL, PL/SQL, Hyperion Planning, Data mining, Essbase OLAP, ODI, OBIEE
- prilika za osobni razvoj i profesionalni napredak
- dobra radna atmosfera

A vaš posao uključivat će:
- izradu ad-hoc i standardnih izvještaja te analiza iz izvještajnih baza
- publiciranje izvještaja na izvještajni portal
- konsolidaciju podataka i izvještaja
- kontrolu kvalitete podataka u izvještajnim bazama i korporativnom skladištu podataka
- dokumentiranje i administriranje podataka u DW i izvještajnim bazama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- ustrajnost te ostvarivanje ciljeva i u uvjetima ograničenih rokova i promjena prioriteta
- logičan, konzistentnan i sistematičan pristup problemima
- samoinicijativnost i proaktivno predlaganje rješenja
- pouzdanost i sklonost timskom radu
- spremnost na kontinuirano profesionalno i osobno usavršavanje, učenje i razmjenu znanja
- prilagodljivost i otvorenost promjenama te sklonost praćenju novih tehnologija

Koje uvjete morate zadovoljavati:
- VII. stupanj stručne spreme (VSS) / diplomski studij, smjer: matematika, računarstvo, ekonomija
- poželjno aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno praktično znanje iz područja upravljanja podacima, baza podataka i SQL-a, PL/SQL-a
- poželjno iskustvo rada u Oracle okruženju
- poželjno napredno poznavanje MS Office paketa

Detalji prijave:

Mjesto rada: Zagreb
Broj otvorenih radnih mjesta: više
Rok za prijavu: 11.03.2015.

Pozivamo Vas da svoje ponude, zajedno s iscrpnim životopisom, dostavite putem Brze prijave.

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.
Za dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (0) 1 630 5145.
Više o nama saznajte na našim webu stranicama: www.zaba.hr, a pozivamo vas da nas posjetite i na LinkedInu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno