Alatničar ručne obrade (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.03.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J

za radno mjesto

ALATNIČAR RUČNE OBRADE (m/ž)
1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mj.

Opis poslova:
• Izrada i popravak složenih alata i naprava, te sudjelovanje u defektaži istih
• Dokazivanje ispravnosti i kvalitete autokontrolom
• Briga o stanju i dostupnosti potrebnog alata, pribora, mjerila i dokumentacije za izvršenje operacije
• Suradnja pri postavljanju tehnoloških postupaka za tehnički zahtjevne alate te sudjelovanje kod puštanja u rad i demontaže istih
• Održavanje radne i tehnološke discipline, te briga o čistoći, urednosti i preglednosti radnog mjesta (5S)
• Provođenje mjera zaštite na radu i zaštite od požara, te mjera iz domene zaštite okoliša
• Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS, VKV (alatničar)
• Znanje rada na računalu
• 3 godine radnog iskustva
• Sklonost timskom radu
• Inicijativa i želja za učenjem

Prednost:
• Stručna osposobljenost za rukovanje viličarom ili dizalicom

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 18.03.2021.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine