Aktuar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Merkur osiguranje d.d. posluje u Republici Hrvatskoj od 1996. godine. Društvo je osnovano od strane Merkur Versicherung AG iz Graza, najstarijeg austrijskog i prvog europskog privatnog zdravstvenog osiguravatelja utemeljenog još 1798. godine, koji već više od 200 godina prati zamisao kvalitetne skrbi o svojim osiguranicima.
Merkur najbolje osigurava život, zdravlje i imovinu. Inovativna, kvalitetna i prepoznatljiva paleta Merkurovih programa osiguranja, skrbi o pojedincu i njegovoj obitelji u svim životnim situacijama.

Radi širenja poslovanja Merkur osiguranje d.d. raspisuje natječaj za Zagreb
za radno mjesto

AKTUAR (m/ž)

Osnovni zadaci:
- poslovi aktuara
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
- VSS matematički (VII stupanj odnosno >= 300 ECTS bodova)
- aktivno znanje i korištenje engleskog jezika
- prednost znanje njemačkog jezika
- radno iskustvo nije uvjet
- posjedovanje ovlaštenja za aktuara prednost, ali nije uvjet
- napredno korištenje Exela i Accessa
- sklonost timskom radu i preuzimanju inicijative

Nudimo Vam:
- edukaciju - osobni i profesionalni razvoj
- naše dinamično i prijateljsko okruženje

Uvjeti:
- probni rad: 3 mjeseca
- Ugovor: na određeno vrijeme

Ukoliko ste se prepoznali i želite se pridružiti našem timu, pošaljite nam Vašu zamolbu sa životopisom najkasnije do 09.02.2016. e-mailom na : [email protected]

www.merkur.hr
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro