Agent u službi za korisnike sa znanjem talijanskog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
01.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, Transcom World Wide d.o.o., uspješnu i cijenjenu internacionalnu kompaniju traži veći broj motiviranih, odgovornih i komunikativnih osoba za rad na poziciji:

AGENT U SLUŽBI ZA KORISNIKE SA ZNANJEM TALIJANSKOG JEZIKA (M/Ž)

Mjesto rada: Pula

ODGOVORNOSTI:
• Svakodnevna komunikacija s klijentima: telefonska, e-mailom, faksom, poštom
• Zaprimanje poziva i odgovaranje na upite korisnika
• Unos podataka u bazu
• Ostali operativni administrativni poslovi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Aktivno poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje engleskog jezika (nije uvjet)
• Poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
• Proaktivnost u radu i spremnost na samostalno obavljanje radnih zadataka
• Razvijene komunikacijske vještine
• Strpljivost i ljubaznost u komunikaciji

NUDIMO:
• Stalne edukacije i usavršavanja zaposlenika
• Rad u profesionalnoj radnoj okolini
• Mogućnost napredovanja

Molimo zainteresirane da se prijave do 01.03. Brzom prijavom ili na e-mail:

[email protected]

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Andrije Kačića Miošića 1, 52 100 Pula

www.dekra.hr/hrv
Strani jezik:
talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro