Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 27.10.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agent u call centru (m/ž)

- dana
Stradun Asset Management d.o.o. Stradun Asset Management d.o.o.
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta: Odgovornosti:
• Kontaktiranje novih i postojećih klijenata
• Svakodnevna telefonska komunikacija s klijentima
• Dogovaranje sastanaka, odgovaranje na upite, davanje traženih informacija
• Evidentiranje kontakata, editiranje baze podataka
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
• Poznavanje MS Officea
• Poznavanje engleskog jezika
• Prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Izražene komunikacijske i organizacijske vještine, informatička pismenost ažurnost, organiziranost

Nudimo:
• Rad s poslovnim korisnicima
• Stalni radni odnos
• Fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
office@bestcroatianproperties.com
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:dobro
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare