Administrator za ljudske potencijale sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao član tima Centra administrativnih aktivnosti za ljudske potencijale bit ćete odgovorni za:

- izradu izvještaja i analiza vezanih za ljudske potencijale iz SAP-a
- unos i održavanje podataka o zaposlenicima u SAP-u
- administrativnu podršku u raznim procesima
- odgovaranje na upite zaposlenika iz područja ljudskih potencijala
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- dobro znanje SAP HR modula te izvrsno znanje MS Office alata (s naglaskom na Excel)
- izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu te znanje engleskog jezika
- minimalno 2 godine relevantnog radnog iskustva u području ljudskih potencijala
- spremnost za rad u internacionalnom okruženju
- sklonost timskom radu i sklonost stjecanju znanja

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite do 9. srpnja.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine