Administrator za ljudske potencijale (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošljavamo

ADMINISTRATORA ZA LJUDSKE POTENCIJALE (m/ž)
(mjesto rada Zagreb)

Vaš profil:
Kao član tima ljudskih potencijala bit ćete odgovorni za:
• vođenje kadrovske evidencije zaposlenika (unos i
održavanje podataka o zaposlenicima u SAP-u temeljem
ugovora o radu)
• administrativnu podršku u procesu obračuna plaća
• izradu izvještaja i analiza vezano za ljudske potencijale
• odgovaranje na upite zaposlenika iz područja ljudskih
potencijala
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno 2 godine relevantnog radnog iskustva u
području ljudskih potencijala
• izvrsno znanje MS Office alata te poželjno poznavanje
SAP HR modula
• izvrsno znanje njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu
• spremnost za rad u internacionalnom okruženju
• korisnička orijentiranost, pouzdanost te spremnost na
rad u timu

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 20. rujna putem:
Linka za prijavu
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine