Administrator / Voditelj projekata (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
INTERPRETA usluge d.o.o. je prevoditeljska agencija osnovana 2007. godine. Tvrtka nudi usluge ovjerenih i neovjerenih prijevoda, lekture, korekture, redakture, simultano i konsekutivno tumačenje, tečajeve stranih jezika te ostale usluge koje doprinose uspješnoj komunikaciji dvaju ili više partnera. Sa širokim krugom klijenata razvijamo partnerske odnose potkrijepljene povjerenjem, pouzdanošću i profesionalnom, kvalitetnom uslugom.

Usmjerenost ka uslužnosti i usredotočenost na potrebe klijenta temeljna su načela rada svakog našeg zaposlenika. Naši zaposlenici su nositelji svih naših znanja i iskustava i zato ih smatramo najvećom vrijednošću našeg poslovanja. Kontinuirano pratimo svjetske trendove i educiramo zaposlene kako bismo pravovremeno odgovorili na sve zahtjeve naših korisnika.

OPIS RADNOG MJESTA:

Administrator/Voditelj projekata (m/ž)

- Kontakt s klijentima i vanjskim suradnicima te koordinacija projekata
- Vođenje raznih evidencija
- Zaprimanje narudžbi, dogovaranje rokova
- Pripremanje ponuda i faktura
- Suradnja s knjigovodstvom i priprema dokumentacije za knjigovodstveni servis.
Posebne pogodnosti:
POSEBNE POGODNOSTI:
• Izazovan i dinamičan posao u timu u kojem se cijene izvrsnost, znanje, inicijativa i uslužnost;
• Mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
ZNANJA i KVALIFIKACIJE:
Uvjeti za prijavu na natječaj:
• završena viša škola iz područja: ekonomija, komunikologija, lingvistika;
• Visoka razina informatičke pismenosti;
• 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Što očekujemo od kandidata:
- izrazita komunikativnost, organiziranost, asertivnost, samostalnost, savjesnost, odgovornost i pouzdanost
- visoko razvijenu pismenost u standardnoj varijanti hrvatskog i engleskog jezika
- analitičke, prezentacijske i pregovaračke kompetencije
- Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet;
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine