Administrator u poslovnici (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• kntrola, unos, zaduženje i razduženje pošiljaka pristiglih u poslovnicu
• rad u poslovnici sa dostavljačima i klijentima
• kontrola, zaduženje i razduženje pošiljaka pristiglih u poslovnicu
• unos i evidentiranje statusa pošiljak
• isporuka pošiljaka u poslovnici
• naplata prijevoza klijentima u poslovnici
• naplata otkupnina primateljima u poslovnici
• evidentiranje zaduženja
• razduženja pošiljaka dostavljačima
• izrada i priprema R 1 računa za pošiljke na isporuci u poslovnici
• unos podataka za pošiljke koje mijenjaju status u programsku aplikaciju.
• kontrola neisporučenih pošiljaka
• vođenje raznih tehnoloških evidencija i evidencija rada djelatnika u poslovnici

Radno vrijeme:
Puno, ugovor na određeno s mogućnosti zasnivanja radnog odnosa na neodređeno

Prijevoz: U cijelosti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Uvjeti administrator: izvrsno poznavanje MS office-a, SSS PTT smjera, iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima

Kontakt info za slanje cv-a osim baze: [email protected] ili osobno u poslovnici Zagreb, Donje Svetice 40