Zagreb Original je tvrtka koja se bavi pružanjem usluge smještaja u luksuznim apartmanima u gradskim jezgrama Zagreba, Dubrovnika, Rovinja, Beograda i Beča.

Administrator financija i uredskih poslova (m/ž)
[1 izvršitelj, Zagreb]

Opis posla:
  • Prijam, razvrstavanje i raspored ulazne pošte te slanje pošte
  • Obrada i kontrola URA i IRA
  • Kontrola i obračun troškova zaposlenika, loko vožnji, putni nalozi, evidencije rada, godišnji odmori, dopusti, bolovanja i sl.
  • Prikupljanje podataka i dokumentacije vezane za prijavu radnika
  • Priprema podataka za obračun plaća
  • Platni promet, Internet bankarstvo, poslovi vezani uz blagajničko poslovanje
  • Suradnja i priprema dokumentacije za vanjski knjigovodstveni servis
Od kandidata očekujemo slijedeće:
  • Minimalno VŠS
  • Minimalno dvije dvije godine rada na istim ili sličnim administrativno-financijskim poslovima (Prednost: iskustvo rada u turističkom sektoru)
  • MS Office paket i Internet - napredno korištenje
  • Strani jezik jezik - Engleski dobro u govoru i pismu (njemački jezik nije uvjet ali je prednost)
  • Poželjan profil: osoba treba biti odgovorna, organizirana, fokusirana, vrlo precizna i točna, snalažljiva, samomotivirajuća - koja želi raditi i učiti; osoba koja dobro funkcionira u timu
Što nudimo:
  • Ugovor o radu na neodređeno
  • Mogućnost napredovanja, edukacije i profesionalni razvoj

Molimo zainteresirane kandidate da se prijave putem linka Brza prijava do 25.09.2016.

www.zigzag.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare