Administrator / blagajnik - Administrator / Cashier (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
08.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Administrator / blagajnik - Administrator / Cashier -
M / Ž

u METRO Cash & Carry Distributivni centar/HUB Zagreb, Sveta Nedelja

Vaši zadaci i odgovornosti su:
• Ažurna priprema i praćenje protoka dokumentacije vezane uz slaganje robe, dostavu i povrat robe
• Dnevni obračun blagajne (zbrajanje dnevnog prometa i upis na obračunsku listu)
• Unošenje tzv. „reason codes“ , odnosno praćenje učinkovitosti rada sakupljača pri slaganju i dostavi robe te unošenja grešaka do kojih je došlo kao i razloga za te greške
• Dnevno praćenje protoka transportne ambalaže
• Zaključivanje narudžbi i fakturiranje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:
• SSS ili VSS
• Poznavanje rada u Microsoft Officeu
• Dobre komunikacijske vještine
• Sposobnost samostalnog rada i rada u timu
• 1 godina iskustva na administrativnim poslovima

Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i u tome vidite priliku za vlastiti razvoj i napredak, pozivamo Vas da svoje molbe sa životopisom dostavite poštom na adresu:

METRO Cash & Carry d.o.o., Ljudski resursi, Slavonska avenija 71, HR – 10360 Sesvete
ili elektronički: [email protected]

Rok za podnošenje prijava je 08.05.2017.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina