Administrator baza podataka (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Sesvete
Rok prijave:
08.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ManpowerGroup, vodeća je tvrtka u svijetu podrške poslovnom sektoru koja je s blizu 4.200 ureda prisutna u više od 84 zemalja. Specijalizirani smo za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, procjenu radnika, obuku, upravljanje razvojem karijere te široki spektar organizacijskih i konzultantskih usluga.
Za svog klijenta, vodeću kompaniju u svojoj industriji tražimo više kandidata za poziciju:

– više izvršitelja
- Zagreb (Sesvete)

Opis glavnih zadataka i odgovornosti:

- Obnavljanje, kreiranje i testiranje pohranjenih podataka (backups)
- Verifikacija – potvrda verificiranih podataka
- Sigurnost – definiranje i implementacija kontrole pristupu podataka
- Raspoloživost – osiguravanje maksimalne raspoloživosti podataka
- Performanse – osiguravanje maksimalne učinkovitosti podataka
- Podrška razvoju i testiranju – pomoć programerima i inženjerima pri efikasnom iskorištenju podataka
- Sigurnosna administracija baza podataka
- Analiza postojećih podataka sa aspekta njihove učinkovitosti
- Dizajn baze podataka
- Modeliranje i optimizacija podataka
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Opći uvjeti:
- Minimalno 3 godina rada na istom ili sličnom poslu
- Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Razumijevanje i optimizacija rada SQL baza podataka
- Poznavanje Windows server arhitekture
- Poznavanje koncepta Backup & Recovery baza podataka
- Napredno korištenje T-SQL jezika
- Želja za stalnim usavršavanjem

Prednost:
- Praktično znanje i dulje radno iskustvo na navedenim poslovima
- Poznavanje MS SQL 2014, 2016, MS Cluster tehnologije, Active directory
- Posjedovanje certifikata: MS Certifikati: MCD, MCSE ili MCSA

Ako se smatraš osobom za ovo radno mjesto i ispunjavaš uvjete natječaja prijavi se najkasnije do 08.05.2017.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565 700; ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine