Administrativno - računovodstveni referent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ManpowerGroup je multinacionalna tvrtka sa sjedištem u Milwaukeeju, glavnom gradu savezne države Wisconsin u SAD-u. Gotovo 70 godina, ManpowerGroup tvrtkama diljem svijeta pruža sveobuhvatna rješenja na području zapošljavanja i razvoja ljudskih potencijala. Kao najveća globalna tvrtka u svojoj industriji, ManpowerGroup ima više od 30.000 zaposlenih u preko 80 zemalja i 3.4 milijuna suradnika u svijetu. ManpowerGroup Hrvatska za klijenta traži visokomotiviranu i pozitivnu osobu koja bi se njihovu timu priključila na poziciji:

- Zagreb -

Opis posla:
• Izdavanje računa
• Unos IRA/URA
• Evidentiranje radnih sati i praćenje statusa zaposlenika (ugovori o radu, itd)
• Evidentiranje ulazne i izlazne pošte te arhiviranje dokumenata
• Komunikacija i kontakti s poreznom upravom, HZZ-om, bankama, klijentima
• Obavljanje ostalih sličnih zadaća po potrebi
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Završeno srednjoškolsko obrazovanje – prednost ekonomija
• Najmanje 3 godine iskustva na sličnim pozicijama
• Iznimno dobre organizacijske vještine i vještine upravljanja vremenom
• Izvrsno poznavanje MS Officea s naglaskom na Excelu
• Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola - B kategorije – aktivan vozač

Ako mislite da ste prava osoba za ovo radno mjesto
prijavite se najkasnije do 01.02.2017.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine