Kompanija Milšped Hrvatska, regionalni lider u području logistike, transporta i špedicije, raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

ADMINISTRATIVNI REFERENT SKLADIŠTA (m/ž)
[Mjesto rada: Sveta Nedelja]

Opis poslova:

  • Zaprimanje naloga od klijenata, obrada istih i daljnje prosljeđivanje odjelu skladišta
  • Informiranje klijenta o dolasku njegove robe na skladište i zaprimanju iste
  • Komunikacija sa klijentom vezano za realizaciju njegovih zahtjeva
  • Ažuriranje i arhiviranje dokumentacije odjela skladišta
  • Izrada podloga za fakturiranje usluga klijentima
  • Vođenje i obrada ulazno / izlaznih dokumenata i skladišnih transakcija kroz WMS
  • Izrada izvještaja za potrebe analize poslovanja
  • Uska suradnja sa ostalim odjelima i zaposlenicima u procesu logistike

Uvjeti:

  • Stručna sprema: SSS, VS;
  • Odlično znanje rada na računalu ( MS Office )
  • Odlična sposobnost upravljanja informacijama
  • Organiziranost
  • Izražena inicijativa

Profil kandidata:

  • Spremnost za timski rad, usmjerenost ka poštovanju politike kvalitete i unapređenju profesionalne i osobne odgovornosti

Molimo prijavite se putem linka: http://www.milsped.com/karijera-konkursi/

Rok za dostavljanje prijava je 26.09.2016.

Napomena: biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

www.milsped.com

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare