Administrativni djelatnik s tečnim znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, tražimo kvalificirane kandidate za poziciju:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
- odgovaranje na upite korisnika i kupaca te pružanje informacija o uslugama i proizvodima
- administracija postojeće baze korisnika i unošenje podataka o potencijalnim korisnicima
- različite administrativne zadaće.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje kandidat mora zadovoljavati:
- Izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- Izražene komunikacijske vještine
- Odlične vještine slušanja i pružanja dodatnih pojašnjenja
- Osoba ste koja ne mijenja posao svakih nekoliko mjeseci
- Napredno korištenje MS Office paketom
- Minimalno SSS

Koje su pogodnosti za Vas?
- Redovita i sigurna primanja
- Mogućnost iznadprosječne zarade uz stimulirajuće bonuse
- Stalan posao
- Rad u ugodnom, modernom i dinamičnom okruženju
- Mogućnost napredovanja uz dodatnu stimulaciju

Ukoliko se prepoznajete u ovom oglasu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom i njemačkom jeziku. najkasnije do 07.04.2017.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani.

Manpower savjetovanje d.o.o., Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701 Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/26, društvo je evidentirano u Knjigu evidencije Agencija za posredovanje pri zapošljavanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
napredno