Administrativna tajnica u back office-u / Pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Horizont Internacional - agencija za razvoj ljudskih potencijala koja nudi ciljane i djelotvorne metode za osobni i organizacijski razvoj za svog klijenta objavljuje natječaj za radno mjesto:

Administrativna tajnica u back office-u - Pripravnik (m/ž)

Opis posla:
organizacija i nadziranje dnevnih administrativnih procesa tvrtke, administrativna podrška direktoru, preusmjeravanje telefonskih poziva, pismena i usmena korespondencija, kontrola naplate potraživanja, ostali administrativni poslovi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Uvjeti: VŠS/VSS ekonomskog smjera, do 27 g. starosti, izražene komunikacijske vještine, brzo i efikasno savladavanje poslovnih zadataka.
Znanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje računovodstvenih procesa.

Od vas očekujemo:
• savjesnost i preciznost u izvršavanju zadataka
• sposobnost organizacije vlastitog vremena sukladno prioritetima
• odgovornost
• napredno znanje rada na računalu (MS Office paket)

Nije uvjet ali će se dodatno vrednovati:
• iskustvo rada na sličnim poslovima tijekom školovanja (može i volontiranje) ili studentski projekti u kojima možete vjerodostojno prezentirati svoj doprinos uspjehu tog projekta
• rad u međunarodnim studentskim projektima ili edukacija van Hrvatske (ljetni seminari, razmjena, volontiranje i sl.)

Ako sebe vidite u navedenom oglasu pošaljite ponudu sa kratkim životopisom na sljedeću adresu:

[email protected]

ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro