Account Manager (m/f)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dio smo vodeće svjetske poslovno informacijske mreže. Razvili smo vodeću hrvatsku poslovnu platformu www.kompass.hr (primjena u prodaji, nabavi i marketingu), proširili smo opseg naših proizvoda i usluga i povećali broj korisnika. Naši su korisnici isključivo gospodarski subjekti.

S ciljem još intenzivnijeg razvoja poslovanja, tražimo kandidata za poslove:

ACCOUNT MANAGER (m/f)

- priprema, organizacija i provedba prodajnih i postprodajnih aktivnosti na ciljanim segmentima tržišta
- prezentacija proizvoda i usluga postojećim i potencijalnim klijentima
- sudjelovanje u izradi planova prodaje
- kontinuirana briga o klijentima
- kvaliteno unapređenje prodaje
- sudjelovanje u stvaranju i razvoju strateških partnerstva
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- primanja primjerena angažmanu i realizaciji (bez ograničenja): fiksna+bonusi
- dodatno usavršavanje i treninge
- mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja
- probni (honorarni) angažman uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa (nakon 3-6 mjeseci)
- nudimo suradnju i zainteresiranim agencijama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- najmanje SSS, poželjno VŠS ili VSS
- strast i sklonost prema internet tehnologijama i interaktivnom marketingu
- iskustvo u prodajnim aktivnostima (poželjno)
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
- sklonost radu na terenu i direktnoj prodaji
- spremnost na timski rad
- orijentiranost ostvarenju ciljeva
- rutinsko korištenje standardnih MS Office alata
- posjedovanje osobnog automobila

Ukoliko ste osoba ispunjena entuzijazmom i usmjerena ostvarivanju zacrtanih ciljeva, u našoj sredini je prilika da to i pokažete.

Vaše prijave očekujemo posredstvom e-maila na adresu: [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro